O NÁS

Vymyslené a vyrobené,
na Slovensku.

Štúdio sa venuje dizajnu a výrobe skla. Vytvárame unikátny dizajn úžitkového a umeleckého skla, venujeme sa tvorbe ocenení, dizajnu a výrobe plakiet,realizujeme športové trofeje a akékoľvek ocenenia alebo upomienkové predmety na objednávku,  predelových stien a rôznym presahom  do archi-tektúry.  Pracujeme  s týmito  technológiami : Fúkané sklo,  líhané sklo – fusing skla,  brúsené sklo – brúsenie  skla,  tabuľové sklo v čistej forme,  alebo v kombinácii s inými materiálmi. Výroba skla je možná v malej sérii, alebo vo väčších množstvách po dohode s klientom. Pracujeme  takmer so všetkými technológiami spracovania skla. Ponúkame klientovi dizajn na mieru s vysokým technickým a remeselným spracovaním.

 

Čo robíme?

Navrhujeme:
– vázy, misy,taniere, ťažitka,popolníky
– nápojové súpravy, dózy a iné predmety
– návrhy skla do interiérov, obrazy, sochy,
– objekty, fusing vitráže, olovené vitráže
– drobné darčekové a reklamné predmety
– dizajnujeme a zhotovujeme unikátne sklené plakety
pre rôzne spoločenské, športové a iné podujatia.

Zušľachtenie:
– pieskovanie, gravírovanie, leptanie, maľovanie
striekanie, pokovovanie a iné.
Podľa dohody vyhotovujeme 3D vizualizáciu budúceho výrobku.

DIZAJN A VÝROBA SKLA

Mgr. art. Peter Ďuriš

UKÁŽKY PRÁC

Mgr. art. Peter Ďuriš. Idea, dizajn, remeslo.

Povedali o nás.

  • “Pravidelne odoberáme ocenenia na športové podujatia. Oceňujeme výbornú komunikáciu a precízne prevedenie a dodržanie termínov!”
  • " Služby od tohto výrobcu odporúčame. Oceňujeme ústretovosť a kreativitu. My sami sme veľmi spokojní s výrobkom pre našu letku, ktorý je dostatočne reprezentatívny a samotným prevedením zaujímavý. V budúcnosti určite nebudeme váhať znovu využiť tieto služby. "
    1.SQN Sliač

Naši klienti